PONAR Sp. z o.o.

34-300 Żywiec

ul. Stolarska 21

tel. +48 33 861 22 23, fax +48 33 861 24 06

e-mail: uslugi@ponarzywiec.com.pl

www.ponarzywiec.com.pl

 

 

PONAR Sp. z o.o. to tradycje produkcyjne

 

Korzenie firmy na rynku przemysłowym sięgają 1902 roku. Jesteśmy producentami wytryskarek i pras hydraulicznych posiadającym wieloletnie doświadczenie w budowie maszyn oraz obróbce mechanicznej. Własne biura konstrukcyjne, stabilna i i doświadczona załoga, uniwersalny park maszynowy pozwalający na obróbkę detali o masie do 30 ton dają nam szerokie możliwości techniczne w zakresie wykonywania usług przemysłowych.

 

 

Dysponujemy halami o łącznej powierzchni 15 000mwyposażonymi w suwnice o udźwigu od 16 do 50 ton. Firma stosuje Systemem Zarządzania Jakością certyfikowany wg EN ISO 9001:2008 przez TUV NORD, posiada m.in. certyfikat PKP CARGO S.A. producenta wyrobów i usług. Produkty, takie jak osie zestawów kołowych, koła bose, koła zębate, wały drążone, wały wirnika wchodzące w skład lokomotyw elektrycznych oraz spalinowych, wykonywane są zgodnie z wytycznymi norm kolejowych i dostarczane do większości polskich producentów oraz zakładów naprawczych taboru kolejowego. Ponadto firma PONAR Sp. z o.o. oferuje modernizację korpusów silnika, obródkę wózków jezdnych, kół monoblokowych oraz pozostałych elementów wg dokumentacji dostarczanej przez Klienta.

Zapraszamy do długoterminowej współpracy i kooperacji w zakresie obróbki mechanicznej w zakresie obródki mechanicznej, konstrukcji spawanych, pokryć galwanicznych i innych usług z branży obródki metalu.

 

PONAR - Z TRADYCJĄ W NOWOCZESNOŚĆ

 

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny
© 2016 Całość praw autorskich - Antoni Bochen